پایگاه اطلاع رسانی حماسه سیاسی

ویژه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

آخرین اخبار انتخابات ، کاندیداهای احتمالی ، اخبار کاندیداها ، قوانین و اطلاعیه ها و ....

کاری از تیم طراحی و مدیریت سایت انتخابات مجلس نهم


جهت ورود به سایت روی لینک زیر کلیک کنید...

www.hamasenews.irبستن


 28 مهر 1396

7:21 - 7 / 9 / 1394 517 بازدید ارسال به دوستان این صفحه را به اشتراک بگذارید
رازاني: هر آنچه در توان دارم برای توسعه استان به کار خواهم گرفت  
استاندار کرمانشاه صبح شنبه در سفر خود به شهرستان پاوه سوگند یاد کرد که هرآنچه در توان دارد برای توسعه استان و منطقه اورامانات ( شهرستان های پاوه، روانسر، ثلاث باباجانی و جوانرود) به کار گیرد.  

اسدالله رازانی پس از ورود به پاوه مورد استقبال مقامات محلی قرار گرفت و از یادمان شهدای این شهرستان بازدید کرد. استاندار کرمانشاه پس از ادای احترام به مقام شهدا گفت: امنیت امروز منطقه مرهون جان فشانی های شهداست که با رشادت و ایثارگری خود کشور را از لوث وجود منافقان پاک کردند.

رازانی افزود: ما مسئولان هم امروز وظیفه داریم که هر آنچه از دستمان می آید برای توسعه و آبادانی کشور و استان به کار بگیریم. وی عنوان کرد: من در محضر شهدا سوگند یاد می کنم و عهد می بندم که به همراه مدیران اجرایی استان آنچه در توان داشته باشم برای توسعه منطقه اورامانات و کل استان کرمانشاه به کار گیریم.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه مناطق مرزی به صورت ویژه مورد توجه قرار می گیرند، گفت: همه ما باید تلاش کنیم تا با بسیج تمام امکانات روزهای بهتری را برای استان و رفاه مردم رقم بزنیم. این سومین سفر شهرستانی استاندار کرمانشاه به شهرهای استان است.


نظرات کاربران :  

نام شما :

ایمیل :    

نظر شما :