پایگاه اطلاع رسانی حماسه سیاسی

ویژه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

آخرین اخبار انتخابات ، کاندیداهای احتمالی ، اخبار کاندیداها ، قوانین و اطلاعیه ها و ....

کاری از تیم طراحی و مدیریت سایت انتخابات مجلس نهم


جهت ورود به سایت روی لینک زیر کلیک کنید...

www.hamasenews.irبستن


 28 مهر 1396

20:36 - 20 / 8 / 1394 581 بازدید ارسال به دوستان این صفحه را به اشتراک بگذارید
رئیس بازرسی شهرداری کرمانشاه از طرح شفاف سازی پارکبان خبر داد+ جزئیات   
اجرای برنامه های مناسب و با کیفیت خدمات دهی در شهرداری نیازمند واقع گرایی همراه با نظارت دقیق و موثر است    

به گزارش  اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه  مدیر ارزیابی عملکرد ، بازرسی و رسیدگی به شکایات  شهرداری کرمانشاه گفت : در تلاش هستیم تا بتوانیم با تدوین استراتژیها ی نظارتی ، ارزیابی عملکرد مناسب را مورد بررسی قرار دهیم و با ایجاد تعامل بین مناطق و سازمانها ،کیفیت کار خدمات دهی را در سازمان شهرداری  بالا برده و به عنوان یار و یاور مدیران و همچنین پل ارتباطی بین مردم و مدیریت شهری ضریب خطاهای احتمالی را کاهش دهیم . 

علی اکبر علییی افزود:اجرای برنامه های مناسب و کیفیت خدمات دهی مطلوب در شهرداری نیازمند واقع گرایی با توجه به استراتژیهای مناسب در جهت چشم انداز توسعه شهر همراه با نظارت  دقیق و موثر شکل خواهد گرفت و قطعاً بهره وری  در زمینه خدمت به شهروندان بالاتر خواهد رفت . 

مدیر بازرسی شهرداری کرمانشاه با تاکید بر اینکه به رسیدگی و بازدید از فعالیتهای حوزه های مختلف شهرداری مناطق و سازمانهای وابسته و کنترل عملکردها و نارسایی ها یکی از برنامه های این حوزه می باشد گفت : رسیدگی و پیگیری مطالبات به حق اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی نظارت بر رعایت بر قوانین و مقررات و دستورالعملهای صادره به همراه تدوین و اجرای فرایندهایی در جهت ارزیابی  عملکرد کارکنان شهرداری و سازمانهای وابسته از اولویتهای کاری این حوزه می باشد . 

علییی تصریح کرد : یکی از دغدغه های مطرح شده در بین شهروندان مباحث طرح پارکبان می باشد که در این زمینه  طی جلساتی که با مسئولین ذیربط داشته ایم ضمن توضیحات لازم در حصوص اجرای طرح پارکبان سعی کرده ایم اجرای این طرح را با کیفیت مطلوبتری به شهروندان ارائه دهیم . 

وی گفت : یکی از مشکلات امروزه ی شهر کرمانشاه ترافیک سنگین و نبود پارکینگ در حد نیاز در مناطق مختلف شهری می باشد و این طرح می تواند از افزایش بار ترافیکی جلوگیری کرده و به تشویق شهروندان برای استفاده از ناوگان حمل و نقل درون شهری نقش داشته باشد . 

علییی با بیان اینکه شهروندان و رانندگانی که از طرح پارکبان استفاده می کنند در ابتدا ثبت نامه اولیه را باید توسط شخص پارکبان انجام دهند افزود: با پرداخت 2 یا 5 هزارتومان و ثبت شماره تلفن و پلاک خودرو پیام خرید آن برای خریدار ارسال می گردد ونیز مبالغی که از شهروندان جهت حق پارک کسر می گردد برابر مصوبه شورای اسلامی شهر می باشد . 

در پایان علیی افزود: عزیزان شهروندی که از طرح پارکبان استفاده می کنند زیر نیم ساعت هیچگونه مبلغی کسر نمی پردازند اما بعد از این زمان هزینه  یک ساعت کسر خواهد شد و به ازای هربار استفاده از شارژ مبلغ کسر شده و پیامک آن برای راننده ارسال خواهد شد .

نام معبر

ساعت اولیه (ریال )

ساعتهای بعدی (ریال )

مسکن

5000

5000

نوبهار

5000

5000

فرمانداری

5000

5000

خیابان مطهری

5000

5000

آرامگاه

5000

5000

خیابان سنگر

5000

5000

بیمارستان امام حسین (ع)

5000

5000

پارکینگ شهرداری

6000

10000

خیابان معلم غربی و شرقی

4000

10000

جوانشیر و دبیراعظم

5000

10000


نظرات کاربران :  

نام شما :

ایمیل :    

نظر شما :