پایگاه اطلاع رسانی حماسه سیاسی

ویژه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

آخرین اخبار انتخابات ، کاندیداهای احتمالی ، اخبار کاندیداها ، قوانین و اطلاعیه ها و ....

کاری از تیم طراحی و مدیریت سایت انتخابات مجلس نهم


جهت ورود به سایت روی لینک زیر کلیک کنید...

www.hamasenews.irبستن


 28 مهر 1396

9:14 - 21 / 5 / 1394 696 بازدید ارسال به دوستان این صفحه را به اشتراک بگذارید
شعبانی: 36 دستگاه اتوبوس نوسازی شده به ناوگان حمل و نقل دورن‌شهری کرمانشاه اضافه شد  

عبدالرضا شعبانی شهردار کرمانشاه در مراسم رونمایی از این 36 اتوبوس که امروز (چهارشنبه 21 مرداد) برگزار شد، اظهار کرد: از این تعداد 27 دستگاه اتوبوس کاملا بازسازی و مابقی نوسازی شده‌است.

وی ادامه داد: این اتوبوس‌ها  بیش از 10 سال عمر داشتند و فرسوده بودند و از مدار فعالیت اتوبوس‌رانی خارج شده بودند که با انجام بهسازی و نوسازی دوباره به ناوگان بازگشتند.

شهردار کرمانشاه گفت: سال گذشته نیز دو  دستگاه اتوبوس در کرمانشاه بازسازی و به ناوگان بازگردانده شد.

به گفته این مسئول ناوگان اتوبوس

رانی شهر کرمانشاه 320 دستگاه اتوبوس دارد که از این تعداد 220 دستگاه در حال خدمت‌رسانی به مردم است و مابقی به دلیل فرسودگی از مدار خدمت‌رسانی خارج است.

شعبانی تاکید کرد: تا پایان شهریور 25 دستگاه اتوبوس و تا پایان فصل پاییز نیز 33 دستگاه دیگر بازسازی و وارد چرخه حمل و نقل درون شهری می‌شوند.

شهردار کرمانشاه با تاکید بر لزوم حفظ کیفیت در بهسازی و نوسازی اتوبوس‌ها، یادآور شد: بازسازی و نوسازی اتوبوس‌ها مطابق با استانداردهای خودرو سازان اجرا شده و شامل بازسازی کامل بدنه، کف، موتور، گیربکس، سقف، شیشه‌ها و ....  می‌باشد.

 وی معتقد است،  با ورود  اتوبوس‌های بازسازی شده به چرخه خدمت، شاهد افزایش تعداد اتوبوس‌ها، کاهش زمان انتظار مسافر و خروج اتوبوس‌های  فرسوده خواهیم بود.

شعبانی در ادامه از کمبود اتوبوس در ناوگان حمل و نقل درون شهری کرمانشاه خبر داد و بیان کرد: در حال رایزنی هستیم که این حق از دست رفته کرمانشاه را بازگردانیم.

به گفته این مسئول اکنون شرایط ناوگان حمل و نقل عمومی و حتی ایستگاه‌های اتوبوس  در شان کلان‌شهر کرمانشاه نیست و باید خدمات بهتری به مردم ارائه شود.


نظرات کاربران :  

نام شما :

ایمیل :    

نظر شما :