پایگاه اطلاع رسانی حماسه سیاسی

ویژه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

آخرین اخبار انتخابات ، کاندیداهای احتمالی ، اخبار کاندیداها ، قوانین و اطلاعیه ها و ....

کاری از تیم طراحی و مدیریت سایت انتخابات مجلس نهم


جهت ورود به سایت روی لینک زیر کلیک کنید...

www.hamasenews.irبستن


 28 مهر 1396

18:42 - 13 / 5 / 1394 802 بازدید ارسال به دوستان این صفحه را به اشتراک بگذارید
استاندار کرمانشاه: اجرای پروژه راه آهن غرب بیش از ۹۰ درصد پیشرفت دارد  
استاندار کرمانشاه گفت: اجرای پروژه راه آهن غرب بیش از ۹۰ درصد پیشرفت دارد که با اهتمام و تلاش بیشتر، این پروژه آماده بهره برداری خواهد شد.

 به نقل از روابط عمومی استانداری کرمانشاه، ابراهیم رضایی بابادی در دیدار سید نصر آزادانی معاون وزیر راه و شهرسازی، اظهار داشت: اجرای راه آهن غرب از مهمترین مطالبات استان است که این موضوع را در سفر ریاست جمهور به کرمانشاه مطرح خواهیم کرد.

وی افزود: ما در اجرای این پروژه که یکی از مطالبات مهم و اساسی مردم استان است، مصر بوده و خواستار تسریع در اجرای این پروژه هستیم.

رضایی اظهار داشت: اجرای پروژه راه آهن غرب بیش از ۹۰ درصد پیشرفت دارد که با با بکارگیری اهتمام و تلاش بیشتر این پروژه آماده بهره برداری خواهد شد.

استاندار کرمانشاه بیان داشت: این پروژه را به عنوان برنامه های پیشنهادی سفر رئیس جمهور به استان مطرح خواهیم کرد که امیدواریم با تخصیص منابع و امکانات مورد نیاز روند اجرای آن تسریع و پروژه آماده بهره برداری شود.

وی گفت: بدون شک بهره برداری از این پروژه که یکی از مطالبات اصلی مردم است منجر به شکوفایی و توسعه هر چه بیشتر استان خواهد شد لذا ما از مسئولین وزارت راه و شهرسازی می خواهیم که نهایت تلاش را برای اتمام این پروژه بکار گیرند.

همچنین در این دیدار سید نصرآزادانی معاون وزیر راه و شهرسازی نیز گفت: مسیر راه آهن ملایر تا کرمانشاه ۲۷۰ کیلومتر است که بیش از ۲۰۰ کیلومتر آن آماده ریل گذاری است و ۷۰ کیلومتر باقی مانده هم بیش از ۹۰ درصد کار آن انجام شده لذا مشکل عمده ای برای این طرح وجود ندارد.

وی افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان امسال نصب ریل گذاری تا ایستگاه فیروزان انجام خواهد شد و در سال آینده ریل گذاری تا کرمانشاه انجام خواهد شد و کرمانشاه به ریل کشوری متصل خواهد شد.


نظرات کاربران :  

نام شما :

ایمیل :    

نظر شما :