پایگاه اطلاع رسانی حماسه سیاسی

ویژه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

آخرین اخبار انتخابات ، کاندیداهای احتمالی ، اخبار کاندیداها ، قوانین و اطلاعیه ها و ....

کاری از تیم طراحی و مدیریت سایت انتخابات مجلس نهم


جهت ورود به سایت روی لینک زیر کلیک کنید...

www.hamasenews.irبستن


 28 مهر 1396

7:3 - 13 / 5 / 1394 719 بازدید ارسال به دوستان این صفحه را به اشتراک بگذارید
روابط عمومی‌های برتر کرمانشاه مشخص شدند  
: ششمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر استان کرمانشاه عصر روز دوشنبه با حضور ابراهیم رضایی‌بابادی، استاندار کرمانشاه برگزار شد.

در بخش انتشارات و تبلیغات واحدهای روابط عمومی مقام نخست به اتاق بازرگانی، در بخش ارتباط با رسانه نیز مقام اول به راه و شهرسازی رسید و در حوزه نوآوری و خلاقیت هیچ روابط عمومی شایسته رتبه برتر شناخته نشده و از روابط عمومی ورزش و جوانان تجلیل به‌عمل آمد.

در قسمت ارتباطات مردمی نیز هیچ روابط عمومی رتبه برتر را کسب نکرد و حوزه پژوهش و افکارسنجی نیز همین وضعیت را داشت.

در بخش مراسم و گرافیک محیط نیز روابط عمومی اتاق بازرگانی و در آیتم تکنیک‌های نوین ارتباطی نیز روابط عمومی آب و فاضلاب روستایی رتبه‌های برتر را کسب کردند.

رتبه برتر حوزه مدیریت و برنامه‌ریزی به روابط عمومی شرکت پالایش نفت رسید و در بخش ویژه نیز روابط عمومی اتاق بازرگانی جایگاه برتر را از آن خود کرد.

برترین روابط عمومی در حوزه ادارات نیز در دو بخش انتشارات و تبلیغات و ارتباط با رسانه به شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب اختصاص پیدا کرد و هیچ روابط عمومی در بخش نوآوری و خلاقیت به رتبه برتر دست نیافت.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی در بخش ارتباطات مردمی و روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای غرب در حوزه پژوهش و افکارسنجی رتبه برتر را کسب کردند و در بخش ارتباطات و رسانه‌های الکترونیک رتبه نخست به شرکت آب منطقه‌ای غرب رسید.

رتبه برتر مراسم و گرافیک محیط به شرکت نفت و گاز غرب، تکنیک‌های نوین ارتباطی به دانشگاه علوم پزشکی، مدیریت و برنامه‌ریزی مجددا به دانشگاه علوم پزشکی و بخش ویژه نیز به دانشگاه علوم پزشکی رسید.نظرات کاربران :  

نام شما :

ایمیل :    

نظر شما :