پایگاه اطلاع رسانی حماسه سیاسی

ویژه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

آخرین اخبار انتخابات ، کاندیداهای احتمالی ، اخبار کاندیداها ، قوانین و اطلاعیه ها و ....

کاری از تیم طراحی و مدیریت سایت انتخابات مجلس نهم


جهت ورود به سایت روی لینک زیر کلیک کنید...

www.hamasenews.irبستن


 28 مهر 1396

11:17 - 17 / 4 / 1394 656 بازدید ارسال به دوستان این صفحه را به اشتراک بگذارید
13 نفر از مدیران استان برای شرکت در انتخابات استعفا دادند  
امیر شاه آبادی امروز در جلسه ستاد انتخابات استان افزود: با توجه به اینکه مهمترین موضوع در انتخابات، بحث تبلیغات است لذا با توجه به آئین نامه انتخابات این موضوع باید به دقت تبیین و مشخص و برای فرمانداران و بخشداران ارسال گردد. 

وی بیان داشت: باید از سوی کمیته حقوقی ستاد انتخابات استان موضوع مجازات تخلفات تبلیغاتی با یک برنامه ریزی دقیق مشخص شود  تا با افرادی که قانون را رعایت نمی کنند،برخورد جدی صورت گیرد. 

سرپرست ستاد انتخابات استان با بیان اینکه باید برای تخلفات انتخاباتی راهکارهای قانونی ارائه شود، گفت: شناسایی و ساماندهی سایت ها و وبلاگ ها برای رفع هر گونه تخلف تبلیغاتی ضروری است. 

وی همچنین بر ارائه آموزش قانون، آئین نامه و کلیات برنامه زمانبندی انتخابات برای فرمانداران، بخشداران و عوامل اجرایی تاکید کرد.  شاه آبادی در ادامه به پرداخت حق الزحمه و مطالبات دست اندارکاران انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با توجه به پیگیری های فراوان موفق شدیم اعتبار این مطالبات را جذب نمائیم و حق الزحمه دست اندارکاران انتخابات ریاست جمهوری در استان از هفته جاری شروع شده است. 

وی همچنین از استعفای 13 نفر از مدیران استان برای شرکت در انتخابات خبر داد و گفت: بر اساس اجرای ماده 29 قانون انتخابات 13 نفر از مدیران استان برای شرکت در انتخابات در زمان مقرر و تعیین شده استعفا دادند. 

سرپرست ستاد انتخابات استان بر تلاش و جدیت تمامی کمیته های ذیربط ستاد انتخابات استان برای برگزاری انتخاباتی پرشور و با مشارکت بالای مردم در انتخابات اسفندماه سالجاری تاکید کرد.


نظرات کاربران :  

نام شما :

ایمیل :    

نظر شما :