پایگاه اطلاع رسانی حماسه سیاسی

ویژه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

آخرین اخبار انتخابات ، کاندیداهای احتمالی ، اخبار کاندیداها ، قوانین و اطلاعیه ها و ....

کاری از تیم طراحی و مدیریت سایت انتخابات مجلس نهم


جهت ورود به سایت روی لینک زیر کلیک کنید...

www.hamasenews.irبستن


 28 مهر 1396

00:39 - 16 / 2 / 1394 859 بازدید ارسال به دوستان این صفحه را به اشتراک بگذارید
درکنار دکترشعبانی بایستیم نه در مقابلش!!!!!  
دلاوران مرصاد؛ دکتر شعبانی در میان موجی از  نظرات موافق و مخالف شهردار کرمانشاه شد ،انتخابی که بدون شک به مذاق بسیاری خوش نبود .

اگر از تمام ایراد و اشکال های وارده بر این انتخاب که از سوی مخالفین اظهار می شود بگذریم باید در نظر داشته باشیم که موفقیت دکتر شعبانی موفقیت ماست و نباید بخاطر تسویه حساب های شخصی و حزبی و سیاسی ،در راه این موفقیت سنگ اندازی کنیم .

اینکه بعضی ها ایراد می گیرند که چرا شهردار منتخب متخصص شهرسازی و یا عمران نیست ،چرا ازبدنه شهرداری نیست و چراهای دیگر به نظر می رسد که ناشی از عمق نگرانی و ناراحتی از ماهیت این انتخاب نیست و سر منشأ دیگری دارد که باید آن را در اتاق فکرهای پشت پرده جستجو کرد .

روزی که ما تیتر زدیم که دکتر شعبانی شهردار می شود سیل هجوم نظرات سخیف به سوی دلاوران مرصاد سرازیر شد که تماما  از یک نظر وجه مشترک داشتند و آنهم استرس و نگرانی برای از دست دادن جایگاه بود.

بدون شک هر مدیری مجموعه تحت امر خود با با توجه به انطباق ساختاری با برنامه هایش خواهد چید و لاجرم بعضی ها جابجاو بعضی دیگر هم باید از این قطار در حال حرکت پیاده شوند و هر دل کندنی آسان نیست . 

گروهی دیگر در این میان سعی دارندکه این انتخاب را سیاسی جلوه داده و با انتخابات پبش رو مرتبط نمایند که اینهم جای تعجب دارد چراکه اکثر اعضایی که به ایشان رأی،دادند از طیف اصولگرای شورا هستند و همین انتخاب نشان داد که این جند نفر از اعضا بر خلاف تصورات واهی برخی از منتقدین ،دقیقا دغدغه خدمت به مردم را فارغ از هرگونه  دسته بندی سیاسی دارند و در مقابل شاید انتخاب رقیب دکتر شعبانی را به جرأت می توانستیم یک انتخاب کاملا سیاسی بپنداریم که شرایط اینگونه رقم نخورد.

بدون شک سازهای مخالف از همین امشب و به روایتی پس از اتمام جلسه شورا در حال کوک شدن است و این اصلا جای تعجب نخواهد داشت که اگر اینچنین نبود باید متعجب شویم اما ما با شناختی که از روحیات دکتر شعبانی داریم امیدواریم که ایشان با تمام قدرت برنامه های خود را در راه آبادانی و توسعه شهری کرمانشاه پیاده کند و بدون هرکسی که مانع این خدمت رسانی شود سرنوشتی جز حذف شدن از صحنه سیاسی و خدمت رسانی استان در انتظارش نخواهد بود چرا که رسانه های حقیقت جو و عدالت طلب بعنوان یاوران مردم در امر اطلاع رسانی هیچگاه اجازه کارشکنی نخواهند داد .


نظرات کاربران :  

نام شما :

ایمیل :    

نظر شما :