پایگاه اطلاع رسانی حماسه سیاسی

ویژه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

آخرین اخبار انتخابات ، کاندیداهای احتمالی ، اخبار کاندیداها ، قوانین و اطلاعیه ها و ....

کاری از تیم طراحی و مدیریت سایت انتخابات مجلس نهم


جهت ورود به سایت روی لینک زیر کلیک کنید...

www.hamasenews.irبستن


 28 مهر 1396

16:6 - 25 / 9 / 1393 925 بازدید ارسال به دوستان این صفحه را به اشتراک بگذارید
حال آموزش و پرورش استان کرمانشاه ابدا خوب نیست!؟  
عصر کرمانشاه:بر کسی پوشیده نیست که آموزش و پروش در پیشبرد توسعه محور کشور و تامین نیروی انسانی برای دیگر دوایر و ادارات و به ویژه بخش صنعت و فن آوری نقش بسزا و گسترده ای دارد. استان کرمانشاه با وزیدن نسیم اعتدال میرود که در جهت رفع مشکلات و گرفتاریهای مردم که ریشه در […]

بر کسی پوشیده نیست که آموزش و پروش در پیشبرد توسعه محور کشور و تامین نیروی انسانی برای دیگر دوایر و ادارات و به ویژه بخش صنعت و فن آوری نقش بسزا و گسترده ای دارد.

 استان کرمانشاه با وزیدن نسیم اعتدال میرود که در جهت رفع مشکلات و گرفتاریهای مردم که ریشه در هشت سال گذشته  چه از نظر اقدامات غیر کارشناسی و چه از نظر تحریم های ظالمانه دارد گام های اساسی یکی از پس از دیگری بردارد . اما رسیدن به این مهم در چارچوب اقتصاد مقاومتی کاری است که از عهده یک دستگاه و چند دستگاه دولتی بر نخواهد آمد .موفقیت در این زمینه نیازمند اتحاد و همدلی مدیران و حرکت در مسیر برنامه های دولت تدبیر و امید است.
توجه به برنامه های راهبردی دولت یازدهم باید سرلوحه کار مدیران دولتی باشد اما گویا این جنین نیست و در برخی موارد کمیت دولت لنگ است. در بین ادارات دولتی استان کرمانشاه ادارات آموزش و پرورش از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند.

در نهایت تاسف تحقیقات از وضعیت کنونی شهرستانها نشان از آن دارد حال آموزش و پرورش در استان کرمانشاه رضایت بخش نیست .اعتراض فرهنگیان و هوادران تدبیر و امید از مدیرت این اداره کل بارها و بارها رسانه ای شده است. آموزش و پرورش شهرستانها به حیاط خلوت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی که کار اصلی آنها باید قانونگزاری و نظارت باشد تبدیل گردیده است . از صدر تا ذیل مدیران این دستگاه عریض و طویل تا حد مدیران مدارس ابتدایی یا مستقیما توسط نمایندگان انتخاب میشوند و یا سفارش شده این عزیزان هستند.

کسی مخالف تعامل نیست اما تا این حد تعامل فکر نکنم به نفع ملت و دولت باشد. . مدیران شهرستانها یا تغییر نکرده اند و از همان نیروهای افراطی دولت قبل میباشند که دل با دولت ندارند که در عمل و بررسی کارنامه یکساله آنها ثابت شده است یا تغییر نموده اند اما به فرمانبری بی چون و چرا از نمایندگان متصف شده اند. آموزش و پرورش به ستاد انتخابات برخی نمایندگان حوزه های مختلف استان تبدیل شده است و این میتواند آسیب جدی را به پیکره نهادی که سیاست اصلی آن دوری از سیاست و توجه به کار علمی و فرهنگی است وارد نماید.

در این راستا از مدیر ارشد استان جناب مهندس رضایی انتظار میرود تکلیف دولت را با این مدیرانی که با رای اعتدال و اعتدالگرایی بر صندلی میدرکلی ادارات استان تکیه زده اند و اکنون حاضر به تمکین به خواست عمومی مردم به ویژه قشر روشنفکر و تاثیر گذار فرهنگیان نیستند روشن سازد. انتظار میرود استاندار محترم اوضاع آموزش و پرورش را در شهرستانهای استان رصد نماید تا حقیقت اشکار گردد. معلمین از وضع کنونی به شدت ناراضی هستند و خواهان بازبینی انتخاب میدرکل آموزش و پرورش استان میباشند.


نظرات کاربران :  
مرادی :
باسلام نظر کاربر محترم حیدری کاملا درست وصحیح است اموزش وپرورش اسلام ابادتبدیل به پایگاه نماینده جبهه پایداری ومخالفان دولت شده است واداره کل ومدیر کل هم بخوبی این مطلب را می دانند امااز ترس جلیلیان نماینده جرات هیچ کاری ندارند
14 : 1  -  12 - 10 - 1393

حيدري :
آقاي سليمان محبي و محسني نسب فقط در فكر حفظ موقعيت خود هستند وهرچه نمانيدگان مجلس بگويند همان را انجام مي دهند.دولت تدبير واميد واصلاح طلبي برايشان پشيزي ارزش ندارد.مي گوييد نه، وضعيت اسلام آبادغرب را ببينيد
0 : 18  -  8 - 10 - 1393

نام شما :

ایمیل :    

نظر شما :