پایگاه اطلاع رسانی حماسه سیاسی

ویژه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

آخرین اخبار انتخابات ، کاندیداهای احتمالی ، اخبار کاندیداها ، قوانین و اطلاعیه ها و ....

کاری از تیم طراحی و مدیریت سایت انتخابات مجلس نهم


جهت ورود به سایت روی لینک زیر کلیک کنید...

www.hamasenews.irبستن


 28 مهر 1396

0:1 - 25 / 9 / 1393 834 بازدید ارسال به دوستان این صفحه را به اشتراک بگذارید
بزودی مجمع مشورتی توسعه استان برای انتخاب ۱۵ تا ۲۱ عضو برگزار می شود  
’قائم مقام ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در استان کرمانشاه از راه اندازی مجمع مشورتی استان با حضور ۱۵ تا ۲۱ نفر خبر داد. محمد توکلی’ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: در سطح کشور به دستور محمدباقر نوبخت، معاون نظارت راهبردی رییس جمهوری مجمع مشورتی توسعه استان های […]

taعصر کرمانشاه:’قائم مقام ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در استان کرمانشاه از راه اندازی مجمع مشورتی استان با حضور ۱۵ تا ۲۱ نفر خبر داد.

محمد توکلی’ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: در سطح کشور به دستور محمدباقر نوبخت، معاون نظارت راهبردی رییس جمهوری مجمع مشورتی توسعه استان های کشور با محوریت روسای ستادهای انتخاباتی رییس جمهوری شکل گرفته که در هر استان یک نماینده دارد.

وی با بیان اینکه نماینده این مجمع در کرمانشاه به آقای ‘محمدرضا شعبانی’ رییس امور مجلس معاونت نظارت راهبردی رییس جمهوری واگذار شده است، اظهار کرد: بزودی مجمع مشورتی توسعه استان برای انتخاب ۱۵ تا ۲۱ عضو برگزار می شود ضمن اینکه در هر شهرستان نیز ۹ تا ۱۵ نفر از اعضای این مجمع انتخاب و به مرکز معرفی می شوند.

توکلی گفت: بررسی امکانات بالقوه در استان های کشور با توجه به سند آمایش سرزمینی در هر استان و در نظر گرفتن شاخص هایی چون امکانات اقتصادی، صنعتی، کشاورزی، گردشگری و تجاری با بهره گیری از توان متخصصین و فرهیختگان هر استان توام با راهکارهای اجرایی مشخص از عمده اهداف ایجاد این مجمع می باشد.

وی در مورد وظایف مجمع مشورتی توسعه استان کرمانشاه، گفت: تجزیه و تحلیل، بررسی و نهایی کردن پیشنهادات استان برای ارائه موضوع به هیات رییسه و نیز مشارکت فعال و مستمر در نشست های تعیین سیاست گذاری ها و خط مشی ها در سطح کلان از عمده وظایف این مجمع خواهد بود.

توکلی همچنین ارائه پیشنهادات توسعه ای، طراحی و برنامه ریزی عملیاتی برای شتاب دهی به اجرای پروژه ها و طرح های عمرانی و فرهنگی را از دیگر کارکردهای این مجمع برشمرد و گفت: مصوبات این مجمع نیز به مراجع ذیربط ارائه می شود.

وی افزود: اعضای این مجمع همچنین در جلسات شورای برنامه ریزی و توسعه و کارگروه های تخصصی با هماهنگی مسوولان ذیربط شرکت خواهند کرد.

به گفته توکلی، قرار است روز پنجشنبه هفته جاری، اسامی اعضای پیشنهادی این مجمع در استان کرمانشاه با بهره گیری از ظرفیت افراد مجرب و همسو با دولت تدبیر و امید و ستادهای دکتر روحانی معرفی و به تهران ارسال شوند.


نظرات کاربران :  

نام شما :

ایمیل :    

نظر شما :